KONST / Litografier / Färglitografi 12733027
nr 1273 3027
Yngve Svedlund
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, "Fåfängan". Signerad, numrerad 233/260, daterad -77. Motivet: 50x64 cm
måndag 2 september 2019
kl 20:38:38
Yngve Svedlund
Läs mer om Yngve Svedlund